Skontaktuj się z nami
+48 515 534 345

Darmowe konsultacje

UWAGA! Możliwość skorzystania z bezpłatnych konsultacji.

cropped-SmallLogo-e1494785038424.jpgBiuro Karier WUM

Darmowe sesje doradcze we współpracy z Biurem Karier Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Niebawem kończysz studia i będziesz szukać pracy? Pracodawca zaproponował Ci kontrakt? A może masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź brzmi “tak”, to świetnie trafiłeś!

We współpracy z Biurem Karier Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszamy na bezpłatne konsultacje z doradcą biznesowym. Z darmowych porad mogą skorzystać studenci, absolwenci oraz pracownicy WUM. Spotkania będą się odbywać w doskonale Ci znanym Centrum Dydaktycznym WUM, przy ul. Księcia Trojdena 2A. Aktualny harmonogram spotkań i link do zapisów znajdziesz zawsze na stronie Biura Karier (tutaj).

Zapraszamy!

Terminy spotkań:

20.03.2018 – wszystkie miejsca zajęte. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym i gratulujemy tym, którzy zapisali się jako pierwsi.

27.03.2018 – wszystkie miejsca zajęte. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym i gratulujemy najszybszym.

27.06.2018 – wszystkie miejsca zajęte. Dziękujemy wszystkim zainteresowanym i gratulujemy najszybszym

Na kolejne konsultacje zapraszamy w ramach Medycznych Targów Pracy organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny, które odbędą się 25.04.2018 w Centrum Dydaktycznym WUM. Podczas tego wydarzenia będziemy współtworzyć Strefę Doradczą, w ramach której będzie możliwość skorzystania m. in. z konsultacji biznesowych z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej w branżach medycznych. Więcej szczegółów na stronie www.targi.wum.edu.pl. Zapraszamy!

Medyczne Targi Pracy i Praktyk

Chcesz być na bieżąco z nowościami w Evolvere oraz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach? Zapisz się na nasz newsletter!

Nie przekażemy nikomu twoich danych i nie zasypiemy Cię mailami. Poinformujemy Cię w zwartej formie tylko, jeśli pojawi się coś nowego, o czym powinieneś wiedzieć :)

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się na nasz newsletter.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

EVOLVERE wykorzysta te dane wyłącznie do informowania Cię o nowych artykułach oraz nowościach w Evolvere.