Skontaktuj się z nami
+48 515 534 345

Contact us

You can contact us by phone, e-mail or contact form below.

Mon. – Fri.      10:00 AM – 06:00 PM

Phone: 0048 515 534 345

e-mail: kontakt@evolvere.pl

Contact form
  1. (required)
  2. (required)
  3. (required)
  4. (required)
  5. (valid email required)
  6. Prefered way of contact
  7. (required)
  8. I hereby agree to the processing of my personal data pursuant to the Personal Data Protection Act in response to the inquiry contained in the contact form. Data is voluntary, but necessary to process the query. I have been informed that I have the right to access my data, the ability to correct them, the request to stop processing them. The administrator of the personal data is EVOLVERE Łukasz Dudek with its registered office in Warsaw, ul. Ostródzka 132/13.
  9. I hereby agree to the processing of my personal data in accordance with the Personal Data Protection Act in order to send commercial information electronically in accordance with the Electronic Services Act, to this email address and mobile number. Providing personal information is voluntary. I have been informed that I have the right to access my data, the ability to correct them, the request to stop processing them. The administrator of the data is EVOLVERE Łukasz Dudek with its registered office in Warsaw, ul. Ostródzka 132/13.
 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w Evolvere oraz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach? Zapisz się na nasz newsletter!

Nie przekażemy nikomu twoich danych i nie zasypiemy Cię mailami. Poinformujemy Cię w zwartej formie tylko, jeśli pojawi się coś nowego, o czym powinieneś wiedzieć :)

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się na nasz newsletter.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

EVOLVERE wykorzysta te dane wyłącznie do informowania Cię o nowych artykułach oraz nowościach w Evolvere.