Skontaktuj się z nami
+48 515 534 345

Kontakt

Odwiedź nas w Ostródzka Spot – miejscu dla twojej firmy!

Ostródzka Spot – ul. Ostródzka 130     03-289 Warszawa

Pon. – Pt.      10:00 – 18:00

tel. +48 515 534 345

e-mail: kontakt@evolvere.pl

Zapraszamy do kontaktu telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się poniżej.

Formularz kontaktowy
  1. (wymagane)
  2. (wymagane)
  3. (wymagany aktywny adres e-mail)
  4. (wymagane)
  5. Preferowany rodzaj kontaktu
  6. (wymagane)
  7. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z odpowiedzią na zapytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest EVOLVERE Łukasz Dudek z siedzibą w Warszawie, ul. Ostródzka 132/13.
  8. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email oraz numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest EVOLVERE Łukasz Dudek z siedzibą w Warszawie, ul. Ostródzka 132/13.
 

Chcesz być na bieżąco z nowościami w Evolvere oraz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach? Zapisz się na nasz newsletter!

Nie przekażemy nikomu twoich danych i nie zasypiemy Cię mailami. Poinformujemy Cię w zwartej formie tylko, jeśli pojawi się coś nowego, o czym powinieneś wiedzieć :)

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się na nasz newsletter.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

EVOLVERE wykorzysta te dane wyłącznie do informowania Cię o nowych artykułach oraz nowościach w Evolvere.