Skontaktuj się z nami
+48 515 534 345

Wyróżnienie “Najlepsi 2019” – doradztwo i audyt

Evolvere Business Solutions w gronie wyróżnionych prestiżowym tytułem “Najlepsi 2019” portalu Oferteo.pl w kategorii firm doradztwa biznesowego oraz audytu.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż po raz kolejny otrzymaliśmy wyróżnienie przyznawane na bazie zadowolenia naszych klientów. Tym razem Państwa opinie przyczyniły się do umieszczenia nas na liście najlepszych firm doradczych w Warszawie według rankingu portalu Oferteo.pl, który łączy klientów z dostawcami usług. Dzięki temu otrzymaliśmy tytuł “Najlepsi 2019” w kategorii Doradztwo i audyt.

Najlepsi 2019 Oferteo
Evolvere Business Solutions w gronie najlepszych firm doradczych w Warszawie #najlepsi2019

Oferta usług doradztwa biznesowego

Misją Evolvere Business Solutions jest udzielanie kompleksowego wsparcia w zakładaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Doradzamy już na etapie pomysłu na własny biznes, pomagając w weryfikacji założeń oraz tworzeniu biznesplanu. Następnie pomagamy dobrać optymalne rozwiązania organizacyjne, formę prawną oraz metodę opodatkowania. Dopełniamy wszelkich formalności związanych z rejestracją działalności gospodarczej.

Dla przedsiębiorstw już istniejących na rynku świadczymy usługi w zakresie doradztwa strategicznego i operacyjnego, budowania zespołów, tworzenia i wdrażania standardów obsługi klienta, doradztwa rekrutacyjnego, podatkowego oraz prawnego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy https://evolvere.pl/nasza-oferta/

Dziękujemy za zaufanie oraz wystawiane referencje!

Chcesz być na bieżąco z nowościami w Evolvere oraz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach? Zapisz się na nasz newsletter!

Nie przekażemy nikomu twoich danych i nie zasypiemy Cię mailami. Poinformujemy Cię w zwartej formie tylko, jeśli pojawi się coś nowego, o czym powinieneś wiedzieć :)

Dziękujemy, właśnie zapisałeś się na nasz newsletter.

There was an error while trying to send your request. Please try again.

EVOLVERE wykorzysta te dane wyłącznie do informowania Cię o nowych artykułach oraz nowościach w Evolvere.